Kompanija "Stadion d.o.o." oglašava sljedeće slobodno radno mjesto:

Agent prodaje

Potrebni uslovi:

  • VSS,VŠS,SSS;
  • Vozačka  B kategorije (aktivan vozač);
  • Poznavanje rada na računaru;
  • Izražene komunikacijske i pregovaračke sposobnosti;
  • Orjenisanost na rezultat;

Glavna zaduženja:

  • Prodaja proizvoda i/ili usluga;
  • Svakodnevni kontakt sa kupcima u cilju unaprijeđenja prodaje i poslovne afirmacije firme;
  • Edukacija i savjetodavna podrška kupcima u vezi pravilne primjene proizvoda;
  • Tehnička priprema promocije novih proizvoda;
  • Svakodnevno kontaktiranje sa predstavnicima kupaca i prikupljanje informacija o njihovim potrebama;
  • Obilazak kupaca i njihovih objekata prema dnevnim/planiranim rut kartama;
  • Praćenje dogovorenih procenata u maloprodajama;
  • Izrada nedjeljnih izvještaja o prodaji;
  • Evidencija povraćaja i rokova robe;
  • Praćenje potraživanja kod kupaca tt kanala.

Nudimo:

  • Radni odnos u uspješnoj kompaniji;
  • Dobro organizovano radno okruženje;
  • Dodatno usavršavanje i sticanje novih znanja i vještina;
  • Stimulativni lični dohodak i ostale beneficije.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoje biografije putem opcije

KONKURIŠITE NA OGLAS.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.