Nije svejedno gde radite

Nectar kompanija je lider u proizvodnji voćnih sokova i nektara u regionu Jugoistočne Evrope. Naša obaveza da proizvodimo najkvalitetnije počinje sa našim ljudima. Upravo zato stalno radimo na razvoju dinamičnog okruženja za rad naših zaposlenih. Naš cilj je da članovima našeg tima pružimo mogućnost rada u kompaniji koja podržava individualni rad i kreativnost. Ako ste pouzdana, dinamična, kreativna i odgovorna osoba sa željom da se dokažete u podsticajnoj radnoj sredini aplicirajte za poziciju:

FIELD SUPERVISOR

ZA TRŽIŠTE ALBANIJE I CRNE GORE
(1 izvršilac)
OPIS POSLA:
  • Organizacija, praćenje prodaje na tržištu Albanije i Crne Gore
  • Praćenje, evidentiranje informacija sa terena i dalje izveštavanje o istim
  • Svakodnevna saradnja sa distributerima koja bi doprinela unapeđenju sledećeg:
    • Kvalitetnijeg odnosa sa kupcima i potrošačima
    • Rad sa prodajnom silom na terenu, ispravljanju nedostataka a sve u cilju povećanja volumena
    • Povećanje broja kupaca po kanalima prodaje
    • Povećanje prodaje
    • Naplata potraživanja distributera a samim tim i matične kompanije
    • Određivanje optimalnog asortimana po objektima
    • Kontrola implementacije trade marketing planova

USLOVI ZA PRIJAVU:
  • VSS ili VS (nije definitivan uslov)
  • Iskustvo u menadžmentu u prodaji
  • Visok nivo znanja rada na računara - MS office a naročito rada u excel-u
  • Visok nivo znanja engleskog jezika
  • Poznavanje FMCG tržišta za koje je zadužen
  • Samoinicijativa, takmičarski duh, timki rad
  • Organizovanost i sistematičnost u radu

Ako ste zainteresovani da započnete karijeru sa nama i ukoliko smatrate da ispunjavate potrebne zahteve, pošaljite vašu biografiju na e-mail adresu: posao@nectar.rs

Napomena: prilikom apliciranja obavezno u naslovu e-maila naznačite naziv pozicije za koju se privaljujete.

Konkurs traje 15 dana od dana objavljivanja.
Samo će uži krug kandidata biti kontaktiran.