Notarska kancelarija Rade Jovanović raspisuje konkurs za poziciju:

ADMINISTRATIVNI RADNIK

Mjesto rada: Budva
Opis posla:
  • Rad sa strankama,
  • Priprema za ovjeravanje dokumenata (potpisa i prepisa akata),
  • Uvezivanje primjeraka dokumenata, potpisivanje i uvezivanje izvornika,
  • Vođenje notarskih upisnika,
  • Usluživanje stranaka,
  • Saradnja sa Katastrom, Poreskom upravom, drugim državnim organima i poslovnim bankama,
Uslovi:
  • Srednja S.S. ,
  • Neophodno prethodno radno iskustvo sa strankama i na administrativnim poslovima;
  • Korišćenje Word a i osnova daktilografije,
  • Poznavanje engleskog ili ruskog jezika je prednost.

Profil traženog kandidata:
  • Visok stepen posvećenosti i odgovornosti,
  • Pouzdanost i lojalnost,
  • Pedantnost u poslu.
Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti putem email adrese, slanjem radne biografije na mejl adresu: notarjovanovic@gmail.com ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Napomena: Na razgovor će biti pozvani samo kandidati koju uđu u uži izbor.

* Prijavljivanje na oglas vrši se klikom na dugme "Konkurišite na oglas", na e-mail, poštansku adresu, e-mail adresu ili putem linka ukoliko su oni navedeni u tekstu oglasa. Prekoveze.me ne vrši postupak selekcije i odabir kandidata već je to u nadležnosti poslodavca. Odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog.