Cerovo  DOO je kompanija koja 30 godina uspješno posluje na teritoriji Crne Gore u djelatnosti prodaje kompletnog asortimana građevinskog materijala za izvođenje grubih, finih i završnih radova, te je pored profesionalnog odnosa prema klijentima i potrošačima ista prepoznata kao komapanija sa  društveno odgovornim poslovanjem koja svoje radnike smatra članovima uspješnog  tima te im pored svih zakonom zagarantovanih prava obezbjeđuje dodatne benefite i povoljnosti.
Za potrebe naše kompanije potražujemo:
ŠPEDITER

Mjesto rada: Bar
OPIS POSLA:
  • Izrađuje i podnosi carinsku dokumentaciju na carinsku ispostavu;
  • Učestvuje u pripremi carinskih postupaka – carinjenje i rascarainjavanje robe i carinski nadzor
  • Prati i kontroliše garancije u postupku uvoza, izvoza i transporta robe
  • Obavlja komunikaciju sa carinskim organima, prevoznicima i kolegama;
  • Prati i sprovodi regulativu iz oblasti špedicije;
  • Obavlja administrativne, logističke i druge poslove iz svoje oblasti na zahtjev neposrednog rukovodioca;
  • Drugi poslovi u saradnji I po nalogu Finansijskog i izvršnog direktora
USLOVI:
  • Poznavanje rada na računaru
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • Radno iskustvo najmanje 2 godine na istim ili sličnim poslovima
Zainteresovani kandidat mogu poslati svoju biografiju/CV (sa fotografjom ) sa naznakom za koju poziciju konkurišu  na sledeći e – mali: posao@cerovo.com ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.