Žičara Kotor Lovćen d.o.o. raspisuje konkurs za poziciju:

Administrativni koordinator

Broj izvršilaca: 1
Nivo kvalifikacije: VI, VII1 ili VII2
Stručna kvalifikacija: Visoko obrazovanje
Radno iskustvo: 3 godine
Ostali uslovi:
  • Poznavanje engleskog jezika (napredni)
  • Rad na računaru (Word, Excel, Powerpoint)
Kompetencije:
  • Sistematičnost i organizovanost;
  • Izrazita komunikativnost i otvorenost (naročito pisane komunikacije);
  • Analitičnost i odgovornost;
  • Praktično znanje iz osnova poslovne korespondencije i dokumentacije;
  • Sposobnost brzog i efikasnog rešavanja problema koji se mogu pojaviti tokom rada žičare.
  • Administrativne veštine: Poznavanje i primjena administrativnih procedura, vođenje evidencije, priprema izveštaja i upravljanje dokumentacijom.
  • Timski rad: Sposobnost saradnje sa članovima tima i koordinacija aktivnosti kako bi se postigli zajednički ciljevi.
Period angažovanja: Neodređeno, uz probni rad
Mjesto rada: Podgorica, uz odlaske na lokaciju žičare po potrebi
Funkcionalna odgovornost: Odgovara izvršnom direktoru

Opis posla:
  • Radi sa tekućom poštom i aktima;
  • Sastavlja i priprema  različite vrste podnesaka - zahtjeva, molbi, prijava, predloga itd.  po nalogu pretpostavljenih;
  • Obavlja usmenu i pisanu komunikaciju sa klijentima, bankama, komitentima, državnim i ostalim organima po nalogu pretpostavljenih;
  • Organizuje, priprema sastanke, sjednice, prezentacije i organizuje službena putovanja;
  • Evidentira poslovnu dokumentaciju;
  • Priprema ad hoc i periodične izvještaje iz domena svog rada;
  • Postupa u skladu sa obavezama utvrđenim zakonom, podzakonskim aktima, internom regulativom i ugovorom o radu;
  • Radi i ostale poslove po nalozima pretpostavljenih u okviru nivoa kvalifikacije.
  • Da koordinira sa timovima i osigurava usklađenost.
Pozivamo zainteresovane kandidate da pošalju CV, uz napomenu za koju poziciju konkurišu, na mail adresu: hr@kotorcablecar.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Kontakt telefon za više informacija: 067/746-222 (svakim radnim danom od 9h do 16h)