Iberostar je jedan od najprestižnijih svjetskih hotelskih lanaca specijalizovan za resort hotele, poznat širom svijeta po svom renomeu i kvalitetu, sa preko 120 hotela od 4 i 5 zvjezdica na najljepšim lokacijama u Evropi, Americi i Africi.

Otvorena pozicija –SPASILAC NA PLAŽI

Za nas hotel Iberostar Herceg Novi **** u Njivicama

Za ovo radno mjesto potrebna nam je odgovorna osoba

Opis posla :
  • Položena licenca za spasioca ;
  • Nadzire kupace na bazenu i plaži;
  • Primjenjuje spasilacke vjestine u spasavanju;
  • Sprovodi standarde Iberostar-a;
  • Obavlja i druge poslove po nalogu sefa plaže.
Obavezni uslovi :
  • Licenca za spasioca ;
  • Komunikativnost, ljubaznost, odgovornost
Nudimo:
  • Poslovnu i dinamičnu atmosferu rada u međunarodnoj kompaniji;
  • Atraktivna primanja;
  • Priliku za profesionalno usavršavanje kroz kompaniju, te kroz različite treninge i seminare.
Ukoliko ste zainteresovani:

Pošaljite Vaš CV sa fotografijom (na engleskom jeziku) i eventualne preporuke, najkasnije do 31/05/2024 na sljedeću email adresu: henrrh@iberostar.com ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Samo kandidati koji ispunjavaju gore navedene uslove biće uzeti u razmatranje.
www.iberostar.com

* Prijavljivanje na oglas vrši se klikom na dugme "Konkurišite na oglas", na e-mail, poštansku adresu, e-mail adresu ili putem linka ukoliko su oni navedeni u tekstu oglasa. Prekoveze.me ne vrši postupak selekcije i odabir kandidata već je to u nadležnosti poslodavca. Odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog.