Kompanija Bel doo Podgorica specijalizovana za rad i profesionalnu distribuciju  samouslužnih automata oglašava potrebu za sledećim profilima zaposlenih:

1 radnik na održavanju i dopunjavanju samouslužnih automata za Podgoricu

Opis posla:

  • Dnevni obilazak samouslužnih automata, održavanje higijene, dopuna sirovinom i proizvodima, preventivno održavanje, upotreba mobilne aplikacije;
  • Samostalan rad sa dostavnim vozilom i mobilnim telefonom.

Uslovi za kandidate:

  • Vozačka dozvola B kategorija;
  • Predvidjena obuka u kompaniji u trajanju od 30 dana.

Šta možete očekivati od nas:

  • Rad u kompaniji koja je lider u svojoj oblasti na tržištu CG;
  • Dinamičan posao praćen savremenim tehnološkim trendovima;
  • Stalno zaposlenje sa svim pravima prema crnogorskim zakonima;
  • Mogućnost odlične zarade bazirane na rezultatima prodaje.

Kratke biografije poslati putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na email adresu: info@belautomati.me
Svoje kratke biografije možete poslati i putem SMS-a na broj telefona: 067/269-112