MaxBet grupacija bavi se organizovanjem igara na sreću više od 20 godina. Našim igračima pružamo vrhunski doživljaj na preko 330 lokacija na teritoriji Srbije i putem online aplikacije. Pored toga, izgradili smo jako prisustvo na tržištima Bosne i Hercegovine, Crne Gore i Sjeverne Makedonije, tako da sada naš tim broji preko 2700 izuzetnih ljudi. Stalno rastemo i sada nam treba:

Poslovođa

Mjesto rada: Danilovgrad

Opis posla:

  • Izrađuje finansijske izvještaje prema pojedinim elementima poslovanja, razvija i unaprjeđuje sistem za kvalitetno i transparetno praćenje troškova;
  • Analizira pokazatelje uspješnosti poslovanja i prati ostvarivanje ciljeva u različitim segmentima poslovanja;
  • Razrađuje i prati realizacije budžeta projekata;
  • Izrađuje poslovne planove (dugoročne, srednjoročne, kratkoročne);
  • Prati ostvarivanje kratkoročnih i dugoročnih kompanijskih ciljeva;
  • Izrađuje finansijske analize, projekcije i izvještaje za rukovodstvo kompanije, analizira postojeće podatke sa aspekta njihove učinkovitosti;
  • Dizajnira baze podataka;
  • Modelira i optimizuje podatke;
  • Definiše i primjenjuje kontrolu pristupa podacima; obezbjeđuje maksimalnu raspoloživost i učinkovitost podataka;
  • Radi u smjenama, mijenja operatere tokom korišćenja slobodnih dana i godišnjih odmora;
  • Vrši druge poslove po nalogu pretpostavljenih;
  • Poštuje i u potpunosti primenjuje mjere BZNR i PPZ;
  • U svom radu dužan je da se pridržava pravilnika, procedura i kućnog reda koji su javno objavljeni i učinjeni dostupnim svim zaposlenima.

Uslovi za zasnivanje radnog odnosa:

  • Srednje obrazovanje u trajanju od 3 ili 4 godine (III ili IV nivo prema Nacionalnom okviru kvalifikacija) svih smjerova;
  • Vozačka dozvola B kategorije;
  • Napredno poznavanje rada na računaru (MS Office, Internet);
  • Radno iskustvo: minimum 1 godina na istoj ili poziciji operatera.

Na razgovor će biti pozvani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Svi zainteresovani kandidati CV mogu poslati na mail: posao@maxbet.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.