SMART GYM je dječji fitnes centar koji njeguje potpuno jedinstven pristup u radu sa djecom od najranijeg uzrasta. Kroz programe sportske školice razvijamo njihove fizičke sposobnosti ali i timski rad. Prelaskom na novu lokaciju u okviru The Capital Plaza centra, pripremili smo nove i zanimljive sadržaje kako za djecu tako i za roditelje. Pored rekreativnih i kreativnih programa, posjetioce koji vode brigu o svom zdravlju očekuju i dodatne mogućnosti i iznenađenja koje ćemo organizovati u saradnji sa lounge bar i restoranom Elit.

Ukoliko ste ste vrijedni, organizovani i volite rad sa ljudima pozivamo Vas da postanete dio našeg tima i konkurišete za poziciju:

KONOBAR

Opis posla:

  • Pružanje profesionalne i kvalitetne usluge posjetiocima dječjeg fitnes centra;
  • Pružanje pomoći gostima pri izboru hrane i pića;
  • Organizacija pravilne postavke hrane i pića, prema uputstvima menadžmenta;
  • Održavanje radnog prostora i pomoćnih prostorija u skladu sa higijenskim standardima;
  • Čišćenje, poliranje i održavanje opreme;
  • Obavljanje i drugih dodatnih poslova tokom organizovanja različitih događaja u skladu sa potrebama centra.

 Posebni uslovi:

  • IV stepen stručne spreme;
  • Obavezno prethodno iskustvo u ugostiteljstvu od minimum 2 godine;
  • Poznavanje engleskog jezika;
  • Poželjno poznavanje drugog stranog jezika;
  • Komunikativnost, sposobnost za timski rad, pouzdanost i profesionalnost u radu;

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoje biografije putem opcije

KONKURIŠITE NA OGLAS

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.