PRIMERO RENT A CAR CG D.O.O. je domaće pravno lice, vlasnik franšize EUROPCAR za Crnu Goru vodeće svjetske kompanije u oblasti rent a car usluga.  Osnivač firme je PRIMERO RENT A CAR D.O.O. iz Srbije nosilac franšize EUROPCAR za Srbiju. Raspolažući sa stručnim osobljem i voznim parkom od preko 400 novih automobila iz Volkswagen, Audi, Škoda, Opel, Toyota i Fiat  programa, koji zadovoljavaju visoke standarde bezbjednosti, PRIMERO RENT A CAR uspješno posluje kao pouzdan partner mnogobrojnih klijenata. Ukoliko ste motivisan i pouzdan kandidat pozivamo Vas da konkurišete za poziciju:

REFERENTA PRODAJE - RENTAL SALES AGENT

Podgorica

Potrebni uslovi i kvalifikacije:

  • Viša ili visoka stručna sprema (saobraćajnog, mašinskog ili ekonomskog usmjerenja)
  • Tehničko poznavanje vozila i sklopova na vozilima
  • Znanje engleskog jezika (prednost će imati kandidati sa poznavanjem i drugog stranog jezika)
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač sa najmanje dvije godine iskustva)
  • Poznavanje rada na računaru (Windows, MS Office)

Opis posla:

  • Pružanje informacija klijentima o uslugama
  • Direktna prodaja usluga na šalteru poslovnice
  • Prijem rezervacija, kreiranje i dostavljanje ponuda
  • Izdavanje i prijem automobila
  • Organizacija i koordinacija rada poslovnice uz poštovanje administrativnih procedura

Profil kandidata:

  • Iskustvo u radu i rukovođenju timom
  • Iskustvo u radu sa klijentima
  • Odličnih organizacionih sposobnosti i usmjereni na rezultate
  • Spremni na timski rad, učenje i napredovanje u karijeri
  • Komunikativni, ljubazni i strpljivi
  • Sistematični, odgovorni i savjesni
  • Spremnost za rad u smjenama i nedjeljom

Angažman je na 6 mjeseci sa mogućnošću produženja.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoj CV sa slikom do 19. februara 2016. godine putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.