Kompanija ,,Adriatic Properties” d.o.o. Hotel Aman Sveti Stefan traži odgovornu osobu za poziciju:

FINANSIJSKI SAVJETNIK IZVRŠNOG DIREKTORA

OPIS POSLA:

  • Proučavanje preduzeća i konkurencije;
  • Davanje mišljenja o budućim investicijama;
  • Davanje preporuka o kupovini i prodaji;
  • Sastavljanje mjesečnih i godišnjih planova;
  • Pravljenje izveštaja o poslovanju;
  • Izrada godisnjeg budzeta;
  • Predlaze organizacione procese - sastavljanje i implementacija politika i procedura u sistemu upravljanja novčanim tokovima;
  • Vrši kompleksnu ekonomsku analizu efektivnosti poslovanja;
  • Obavlja i druge poslove po nalogu direktora.

Uslovi:

  • Visoko znanje iz oblasti matematike, analize i računovodstva;
  • Obavezno poznavanje engleskog jezika;
  • VII stepen stručne spreme;
  • Prethodno radno iskustvo u finanasijama, minimum 5 godina;
  • Poznavanje zakonskih propisa i pravila o finansijama i računovodstvu;
  • Razvijena vještina komunikacije;
  • Pregovaračke sposobnosti;
  • Pohađanje seminara.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoje biografije putem opcije

KONKURIŠITE NA OGLAS

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.