Kompanija Mil-Pop iz Podgorice raspisuje oglas za sljedeće slobodno radno mjesto:

BREND MENADŽER

Zaduženja i aktivnosti pozicije:

  • Istraživanje tržišta i strategijsko planiranje uvoza i tržišnog plasiranja određenih brendova
  • Planiranje, unaprijeđenje i praćenje plasiranja, zastupljenosti i prodaje određenih brendova na tržištu
  • Učestvovanje u izradi marketinških aktivnosti vezanih za određene brendove
  • Obilazak terena, kupaca, kontrola pozicija
  • Komunikacija sa dobavljačima, logistikom, komercijalom
  • Izrada izvještaja poslovanja na mjesečnom, kvartalnom i godišnjem nivou

Potrebne kvalifikacije i vještine:

  • Stepen obrazovanja: VSS ili VŠS
  • Aktivno znanje engleskog jezika, poželjno i italijanskog
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office, internet)
  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima (minimum godinu dana)
  • Posjedovanje menadžerskih, pregovaračkih i komunikacijskih sposobnosti
  • Razvijene analitičke sposobnosti
  • Usmjerenost na rezultat
  • Spremnost na plasiranje novih ideja i njihovo oživljavanje

Mi Vam nudimo:

  • Mogućnost karijernog i ličnog razvoja
  • Rad u dinamičnom i stimulativnom okruženju
  • Stimulans proporcionalno ostvarenim rezultatima

Ukoliko smatrate da možete odgovoriti na prethodno navedene zahtjeve, svoj CV možete poslati putem opcije:

KONKURIŠITE NA OGLAS.

Očekujemo Vaše prijave.

Samo kandidati koji budu izabrani u uži krug, biće kontaktirani od strane predstavnika kompanije. Svim kandidatima se unaprijed zahvaljujemo na zainteresovanosti za rad u Mil-Pop-u i ukazanom povjerenju.