Kompanija BAR-KOD, jedna od vodećih u Crnoj Gori na polju uvoza i distribucije robe široke potrošnje, za potrebe brendova kompanije HENKEL raspisuje konkurs za sljedeće radno mjesto:

DIREKTOR DIVIZIJE

(1 izvršilac)

OPIS POSLA:

  • Kreiranje i razvoj strategije i načina poslovanja brenda u Crnoj Gori
  • Postavljanje prodajnih ciljeva i praćenje rezultata
  • Razvijanje odnosa sa klijentima
  • Organizacija rada i kontrola prodajnog tima

USLOVI:

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Minimum 3 godine radnog  iskustva na sličnim poslovima
  • Poželjno znanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada na računaru
  • Položen vozački ispit B kategorije
  • Dobre komunikacione, organizacione, analitičke i liderske sposobnosti

Ukoliko smatrate da ste prava osoba za ovu poziciju, molimo Vas da sažetu biografiju sa fotografijom pošaljete putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS najkasnije 7. septembra 2015. godine.

Bar-Kod zadržava pravo da na razgovor pozove samo kandidate koji uđu u uži izbor.