Career team a Gi Group Company, za svog klijenta, renomiranu finansijsku instituciju, oglašava sljedeće slobodno radno mjesto:

Kreditni kontrolor - analitičar

(jedan izvršilac; mjesto rada: Podgorica)

Opis posla:

  • Prikupljanje i analiza podataka u cilju kontrole kreditnih procedura i proizvoda;
  • Praćenje kompletnosti i kvaliteta kreditne dokumentacije;
  • Kontrola podataka unešenih u informacioni sistem;
  • Prikupljanje podataka o uzrocima rizika u kreditnom portfoliu;
  • Pružanje savjetodavne podrške kreditnim službenicima i menadžerima;
  • Pružanje podrške u obuci kreditnog osoblja.

Uslovi:

  • SSS, VŠ ili VSS (poželjno ekonomskog usmjerenja);
  • Minimum dvije godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima;
  • Poznavanje rada na računaru – Microsoft Office paket;
  • Vozačka dozvola „B“ kategorije, aktivan vozač;
  • Temeljnost i preciznost u prikupljanju i analizi podataka;
  • Razvijene analitičke i organizacione sposobnosti;
  • Dobre komunikacijske vještine i spremnost na timski rad.

Ukoliko smatrate da ste kandidat koji može zadovoljiti gore navedene zahtjeve, svoj CV sa fotografijom možete poslati isključivo putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Na razgovor će biti pozvani samo kandidati koji budu dio užeg kruga.