Kompanija ,,Adriatic Properties” d.o.o. Hotel Aman Sveti Stefan traži odgovornu osobu za poziciju:

MENADŽER RESTORANA

Opis posla:

  • Upravljanje objektima u kojima se pruža kompletna usluga ishrane, pripremanja i posluživanja pića i hrane;
  • Pružanje profesionalne i kvalitetne usluge gostima;
  • Planira, organizuje, vodi i nadzire radne aktivnosti osoblja kao i utrošak materijalnih i finansijskih sredstava koji su im povjereni;
  • Organizacija i koordinacija rad svih zaposlenih;
  • Koordinacija rada restorana;
  • Predlažu nabavku ugostiteljske opreme i mjere za unutrašnje i spoljašnje održavanje objekta;
  • Nadzire primjenu propisa o zaštiti na radu i propisa o čistoći i urednosti prostorija, posebno onih u kojima se proizvode i poslužuju hrana i piće;
  • Nadgleda kako se pripremaju jela, pića i da li je to u skladu sa propisanim normativima o količini i kvalitetu sastojaka;
  • Vode računa o ljubaznosti i uslužnosti osoblja, o sigurnosti gostiju, o ispunjavanju njihovih posebnih zahteva i o rješavanju pritužbi;
  • Organizacija, koordinacija i nadgledanje cjelokupnog poslovanja restorana;
  • Odlično poznavanje svih artikala na jelovniku, vinskoj i bar listi;
  • Obuka i motivacija zaposlenih te učešće u zapošljavajnu osoblja;
  • Obavljanje drugih poslova po nalogu neposrednog rukovodioca.

Posebni uslovi:

  • Obavezno prethodno iskustvo u ugostiteljstvu;
  • IV stepen stručne spreme;
  • Obavezno poznavanje engleskog jezika - pozeljno poznavanje drugog stranog jezika;
  • Komunikativnost, odlične organizacione sposobnosti, sposobnost za timski rad, profesionalnost;
  • Da nije krivično gonjen/a i da se protiv njega ne vodi krivični postupak.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoje biografije putem opcije

KONKURIŠITE NA OGLAS

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.