Kompanija "Mil-Pop" d.o.o. iz Podgorice oglašava sljedeće slobodno radno mjesto:

IT menadžer - programer

OPIS POSLA:

  • Održavanje računarske mreže u maloprodajnim objektima;
  • Komunikaicija i otklanjanje problema na internom programu kompanije u saradnji sa programerima;
  • Kontrola CRM sistema za maloprodaju, unos novih korisnika i implementacija novih rješenja (sistematizacija izvještaja);
  • Praćenje GPS uredjaja na vozilima i kontrola rutiranja vozila;
  • Obilazak terena i otklanjanje softverskih-hardverskih problema;
  • Slanje dnevnih, nedjeljnih i mjesečnih izvještaja;
  • Praćenje vebsajta kompanije;
  • Kontrola pristupa sa internih računara u kompaniji;
  • Praćenje zakonskih regulative u It sektoru;
  • Izrada tutorijala i obuka postojećih i novih zaposlenih za korisćenje programa;
  • Nabavka računarske i softverske opreme;
  • Ostali poslovi po nalogu nadređenog.

USLOVI:

  • Minimum VSS;
  • Minimum 2 godine radnog iskustva na istom ili sličnom poslu;
  • Poznavanje procesa rada u maloprodaji;
  • Poznavanje procesa rada u magacinskom prostoru;
  • Poznavanje rada sa bazom Oracle;
  • Poznavanje CRM – Customer Relationship Management;
  • Visok stepen komunikacije sa saradnicima;
  • Visok nivo odgovornosti i prezicnosti u obavljanju radnih zadataka;
  • Vozačka dozvola B kategorije

 Ukoliko zadovoljavate navedene uslove, svoju prijavu sa biografijom pošaljite putem opcije

KONKURIŠITE NA OGLAS.

Samo kandidati koji budu izabrani u uži krug, biće kontaktirani od strane predstavnika kompanije.