UNIQA, najveća austrijska osiguravajuća kompanija, profesionalnim načinom poslovanja zadobila je povjerenje 9 miliona klijenata o kojima brine preko 22 000 zaposlenih i ekskluzivnih partnera. Tradicija, znanje i iskustvo stečeni su tokom 150 godina poslovanja u Austriji. Za potrebe kompanije u Crnoj Gori, oglašavamo slobodno radno mjesto:

PRAVNIK/SARADNIK ZA ŠTETE

USLOVI:

  • VSS – Pravni fakultet
  • Minimum 1 godina iskustva
  • Radno iskustvo u osiguranju smatraće se kao prednost
  • Položen pravosudni ispit smatraće se kao prednost
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Odlično poznavanje MS Office paketa

OPIS POSLA:

  • Zastupa imovinske i druge interese Društva u postupcima pred sudovima i drugim organima
  • Priprema odgovore na tužbu, zahtjeve, podneske i druge akte u vezi sa naknadom štete
  • Utvrđuje osnov za pokretanje regresnog postupka i pokreće i vodi regresne predmete u mirnom i sudskom postupku
  • Kontroliše urednost, utvrđuje pravni osnov i daje predlog za rješenje odštetnih zahtjeva
  • Vrši stručnu pripremu informacija za  obavještavanje klijenata i nadležnih organa po prigovorima iz osnova štetnog događaja iz osiguranja
  • Izrađuje izvještaje i analize za poslovodstvo u funkciji donošenja poslovnih odluka

Biografije slati najkasnije do petka 04.09.2015. putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS. Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti pozvani na razgovor.