Ver Commerce - XAOC kafe raspisuje konkurs za sljedeće slobodno radno mjesto:

POSLASTIČAR U RADIONICI POSLASTICA

(KOLAČI I TORTE)

Glavna zaduženja:

  • Planira i organizuje poslove iz djelokruga svoga rada;
  • Priprema sve vrste poslastica i u skladu sa tim formira porcije po normativima, servira i dekorise;
  • Poznaje asortiman proizvoda
  • Poznaje sastav i vrste namirnica koje se koriste za pripremanje poslastica;
  • Naručuje i prima nabavku
  • Vrši ličnu pripremu za posao, kontroliše ispravnost aparata te poznaje osnove higijene;
  • Poznaje način čišćenja i termičke obrade namirnica;
  • Održava radno mjesto i osigurava kvalitet sopstvenog rada;

Posebni uslovi:

  • Obavezno prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima;
  • Prednosti: poznavanje dekoracija torti fondanom, pravljenje figurica od fondana i dekoracija ostalih poslastica.
  • Profesionalnost i kreativnost u radu;
  • Samostalnost, odgovornost i predanost u radu;

Zainteresovani kandidati svoje biografije mogu poslati putem opcije

KONKURIŠITE NA OGLAS

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.