Štamparija Vapor d.o.o. u okviru svog asortimana nudi širok spektar usluga digitalne štampe velikog formata, usluge grafičkog dizajna, pripreme za štampu, ofsetne štampe kao i izradu aluminijumskih profila za svjetleće reklame. Unutar sektora za proizvodnju u mogućnosti smo da obezbijedimo montažu odštampanih materijala na razne površine. Predstavnici smo nekoliko evropskih proizvođača grafičke opreme koju možete kupiti i u našem prodajnom objektu (rollupovi, backdropovi, štandovi, clik frameovi i drugo). Kompanija trenutno raspisuje konkurs za sljedeće slobodno radno mjesto:

KOMERCIJALISTA

(1 izvršilac)

 Uslovi:

  • Minimum SSS;
  • Iskustvo na poslovima komercijale - poslovi prodaje grafičkih proizvoda i usluga;
  • Poznavanje rada na računaru - Microsoft Office standardni paket kao i Adobe program;
  • Engleski jezik - napredni nivo;
  • Vozačka dozvola B katergorije;
  • Sposobnost za samostalni i timski rad.

Opis posla:

  • Dnevna komunikacija sa kupcima po pitanju prodaje i naplate;
  • Aktivan rad na pronalaženju novih kupaca;
  • Obilazak postojećih i potencijalnih kupaca.

Nudimo:

  • Rad u prijatnom radnom okruženju;
  • Mogućnost postepenog napredovanja;
  • Bonus sistem zasnovan na rezultatima rada;
  • Adekvatna plata.

Ukoliko smatrate da zadovoljavate navedene uslove pošaljite svoju radnu biografiju putem opcije

KONKURIŠITE NA OGLAS.

Na razgovor će biti pozvani samo kandidati koji budu dio užeg kruga.