Career team a Gi Group Company, agencija za posredovanje pri zapošljavanju, za svog klijenta, renomiranu mikrokreditnu finansijsku instituciju, oglašava sljedeće slobodno radno mjesto:

Logističar asistent

(Podgorica)

Opis posla:

  • Redovna kontrola stanja voznog parka kompanije, odvoženje vozila na registracije i servis, priprema i distribucija putnih naloga;
  • Obezbijeđivanje potrebne dokumentacije za putovanja top menadžmenta van zemlje;
  • Održavanje kancelarija putem mreže lokalnih majstora;
  • Prevoz namještaja i opreme;
  • Sitne opravke namještaja u kancelarijama;
  • Usluge prevoza menadžmenta, zaposlenih i gostiju;
  • Distribucija pošte i dokumenata;
  • Obavljanje ostalih poslova iz domena Službe opštih poslova.

Potrebne kvali­fikacije i uslovi:

  • Srednja stručna sprema (IV stepen);
  • Radno iskustvo od minimum godinu dana u oblasti logističkih poslova;
  • Dobro poznavanje rada na računaru – Microsoft Office paket;
  • Poznavanje engleskog jezika – osnovni nivo;
  • Poznavanje zakona o bezbijednosti u saobraćaju;
  • Vozačka dozvola „B“ kategorije, aktivan vozač;
  • Profesionalizam, odgovornost, predusretljivost.

Ukoliko ste zainteresovani za rad na gore navedenoj poziciji, molimo Vas da dostavite svoju radnu biografiju agenciji koja vodi selekcioni Career team d.o.o. a Gi Group Company.