Career team a Gi Group Company, agencija za posredovanje pri zapošljavanju, za svog klijenta, renomiranu mikrokreditnu finansijsku instituciju, oglašava sljedeće slobodno radno mjesto:

Komercijalista nabavke

(Podgorica)

Opis posla:

  • Analiza ponuda poslovnih prostora i pregovaranje sa vlasnicima o zakupnini i drugim uslovima;
  • Realizacija poslova ugovaranja adaptacionih radova;
  • Realizacija poslova nabavke osnovnih sredstava, kancelarijskog materijala, ostalih roba i usluga;
  • Oglašavanje i administriranje postupaka prodaje osnovnih sredstava;
  • Realizacija prodaje osnovnih sredstava;
  • Prijem i kontrola nabavke i lagerovanje;
  • Podrška korporativnim događajima kompanije;
  • Obavljanje ostalih poslova iz domena Službe opštih poslova po nalogu menadžera službe.

Potrebne kvali­fikacije i uslovi:

  • VII stepen stručne spreme (poželjno ekonomskog usmjerenja);
  • Radno iskustvo od minimum dvije godine u oblasti nabavke;
  • Poznavanje zakonskih propisa i internih procedura o nabavkama;
  • Odlično poznavanje rada na računaru – Microsoft Office paket;
  • Poznavanje engleskog jezika - srednji nivo;
  • Vozačka dozvola „B“ kategorije;
  • Dobre razvijene vještine pregovaranja i analitičke vještine;
  • Sposobnost uspostavljanja pozitivnih odnosa sa različitim tipovima ljudi;
  • Samoinicijativnost, motivisanost i poštovanje predviđenih rokova.

Ukoliko ste zainteresovani za rad na gore navedenoj poziciji, molimo Vas da dostavite svoju radnu biografiju agenciji koja vodi selekcioni Career team d.o.o. a Gi Group Company.