Career team a Gi Group Company, agencija za posredovanje pri zapošljavanju, za svog klijenta, renomiranu mikrokreditnu finansijsku instituciju, oglašava sljedeće slobodno radno mjesto:

Kreditni savjetnik

(kancelarija Podgorica)

Opis posla:

  • Promovisanje institucije i kreditne ponude - prezentacija organizacije i  kreditnih proizvoda u cilju pronalaženja klijenata;
  • Komunikacija sa potencijalnim i postojećim klijentima (u kancelariji i na terenu) radi pružanja svih informacija vezanih za njihov kreditni zahtjev;
  • Analiza kreditnih zahtjeva - prikupljanje, obrada, procesuiranje i prezentacija kreditnih zahtjeva;
  • Praćenje otplate kredita i održavanje komunikacije sa klijentima;
  • Ostali poslovi po nalogu neposrednog rukovodioca.

Potrebne kvali­fikacije i uslovi:

  • SSS, VS, VSS (poželjno ekonomsko usmjerenje);
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima (bankarskim poslovima, poslovima direktne prodaje) smatraće se prednošću;
  • Poželjno dobro poznavanje lokalne zajednice;
  • Dobro razvijene vještine komunikacije i pregovaranja;
  • Motivacija za rad i posvećenost ostvarenju ciljeva;
  • Obavezno je dobro poznavanje terena opštine Podgorica;
  • Rad na računaru - Microsoft Office (srednji nivo);
  • Vozačka dozvola “B” kategorije, aktivan vozač.

Napomena: Prije početka radnog angažmana kompanija obezbijeđuje adekvatnu obuku.

Ukoliko ste zainteresovani za rad na gore navedenoj poziciji, molimo Vas da dostavite svoju radnu biografiju agenciji koja vodi selekcioni Career team d.o.o. a Gi Group Company.