Kompanija ,,Adriatic Properties” d.o.o. Hotel Aman Sveti Stefan traži odgovornu osobu za poziciju:

Restoranski konobar/konobarica

Opis posla:

  • pruža profesionalnu i kvalitetnu uslugu gostima, a po instrukcijama uprave restorana;
  • odlično poznaje sve artikle na vinskoj i bar listi; pruža pomoć gostima pri izboru hrane i pića;
  • vrši pravilnu postavku restorana i pomoćnih prostorija u skladu sa standardima;
  • čisti i polira opremu;
  • održava restoran i pomoćne prostorije u skladu sa higijenskim standardima;
  • odgovorno postupa sa radnom opremom;
  • pruža pomoć u svim drugim vidovima usluga uključujući čišćenje i održavanje, a prema zahtjevima menadžmenta restorana.

Posebni uslovi:

  • obavezno prethodno iskustvo u ugostiteljstvu;
  • obavezno poznavanje engleskog jezika,
  • poželjno poznavanje drugog stranog jezika;
  • komunikativnost;
  • IV stepen stručne spreme;
  • odlične organizacione sposobnosti,
  • sposobnost za timski rad, analitičnost, tačnost, pouzdanost;
  • profesionalnost i kreativnost u radu;
  • da nije krivično gonjen i da se protiv njega ne vodi krivični postupak.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoje biografije putem opcije

KONKURIŠITE NA OGLAS

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.