Kompanija ,,Adriatic Properties” d.o.o. Hotel Aman Sveti Stefan traži odgovornu osobu za poziciju:

SPASILAC NA PLAŽI

OPIS POSLOVA:

  • Dužan da nadzire kupače na plaži i pristupi spasavanju ukoliko je nečiji život ugrožen;
  • Dužan je preventivno djelovati i upoznati posjetioca plaže o svim mogućim opasnostima i upozoriti na opasne radnje čime mogu ugroziti sebe i druge učesnike;
  • Spasilac na plaži pruža prvu pomoć do dolaska hitne medicinske pomoći;
  • Posjetiocima plaže nudi sva potrebna obaviještenja ili neki drugi vid pomoći;
  • Obavlja sve ostale poslove po nalogu nadređenog.

POSEBNI USLOVI

  • IV stepen, VI stepen stručne spreme
  •  Prethodno iskustvo
  • Licenca spasioca na vodi
  • Znanje engleskog jezika
  • Odlične organizacione sposobnosti
  • Znanje i iskustvo iz oblasti plivačkih sposobnosti
  • Znanje iz teorije spasilaštva
  •  Znanje u pružanju prve pomoći.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoje biografije putem opcije

KONKURIŠITE NA OGLAS

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.