Kompanija FLY FLY TRAVEL bavi se prodajom  avio karata i jedna je od vodećih firmi u svojoj branši na srpskom i regionalnom tržištu. Kompanija postoji od 2009. godine, a nakon proboja na tržištu prodaje i rezervacije avio karata, Fly Fly Travel počinje da prodaje krstarenja i turističke aranžmane. U poslednjih godinu dana, kompanija nezadrživo raste, što se vidi po sve većem broju poslovnica. Od marta mjeseca ove godine započela je sa radom i naša poslovnica u Podgorici.

MENADŽER POSLOVNICE U PODGORICI

Opis posla:

  • Rukovođenje poslovanjem poslovnice
  • Vođenje kompletne dokumentacije, izvještavanje
  • Razvijanje tržišta
  • Upravljanje finansijama
  • Upravljanje ljudskim resursima
  • Rješavanje reklamacija kupaca, praćenje potreba i kupovnih navika potrošača
  • Prijedlozi i rješenja za poboljšanje poslovanja
  • Organizovanje marketinških aktivnosti

Uslovi:

  • Najmanje 3 godine radnog iskustva na sličnim poslovima
  • Viša ili visoka stručna sprema
  • Viši nivo znanja engleskog jezika (znanje više stranih jezika je prednost)
  • Viši nivo znanja rada na računaru (MS Windows i MS Office paket)
  • Poželjno je iskustvo u turizmu

Sposobnosti:

  • Organizacione sposobnosti i rukovođenje prodajom
  • Koordinacija u izvršavanju velikog broja poslova
  • Visok stepen samoinicijative i samostalnosti u radu
  • Vještine iz oblasti rukovođenja i organizacije posla

Nudimo Vam:

  • Prijatno radno okuženje
  • Profesionali razvoj i rad u firmi u usponu

Ukoliko ste zainteresovani za rad u našoj kompaniji, molimo Vas da pošaljete radnu biografiju (CV) sa fotografijom putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS do 14.07.2015. Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani. Kompanija će u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti obrađivati podatke kandidata u postupku selekcije.