Kompanija  CARLSBERG MONTENEGRO d.o.o. je počela  sa radom 2009.  godine,

kao dio Carlsberg  Grupacije.

Na tržište Crne Gore donosimo renomirane svjetske, regionalne i lokalne  brendove.

Naš tim čine ljudi koji imaju znanje, sposobnosti i energiju, a svojim rezultatima postavljaju visoke standarde u kompaniji i van nje.

Trenutno tražimo  dinamične i posvećene

K O M E R C I J A L I S T E

za rad na neodređeno  vrijeme, na teritoriji Berane/Bijelo Polje/Rožaje/Andrijevica (1 izvršilac), Budva/Tivat (1 izvršilac)

Opis posla:

  •  Razvoj i održavanje prodajne mreže  na zadatoj teritoriji
  •  Prodaja i numerička distribucija proizvoda
  •  Sprovođenje merčendajzing aktivnosti  na mjestima prodaje
  •  Planiranje rada  na terenu
  •  Unapređenje prisutnosti robnih marki Kompanije

Uslovi:

  •  Obavezno  iskustvo u prodaji robe široke potrošnje
  •  Dobro poznavanje lokalnog  tržišta
  •  Razvijene komunikacijske i pregovaračke sposobnosti
  •  Minimum IV stepen stručne  spreme
  •  Poznavanje rada  na računaru (MS Office)
  •  Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije

Ukoliko ste zainteresovani i smatrate da zadovoljavate uslove, prijavite se! On-line prijave šaljite putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Poštom na:  Carlsberg  Montenegro d.o.o, Bulevar Sv. Petra Cetinjskog br. 120, 81000, Podgorica.

Rok za prijavu: 2.7.2015. godine

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.