Kompanija ,,Adriatic Properties” d.o.o. Hotel Aman Sveti Stefan trazi odgovornu osobu za poziciju:

KUVAR

Opis poslova:

  • Planira i organizuje poslove iz djelokruga svoga rada;
  • Naručuje i prima namirnice iz skladišta u saradnji sa šefom kuhinje;
  • Poznaje jelovnik te redoslijed jela u jelovniku po grupama;
  • Poznaje sastav i vrste namirnica koje se koriste za pripremanje jela;
  • Vrši ličnu pripremu za posao i kontroliše ispravnost aparata;
  • Odrzava radno mjesto i time osigurava kvalitet sopstvenog rada;
  • Prima nalog za pripremu određenih jela iz menija od šefa kuhinje;
  • Poznaje način čišćenja namirnica i termičke obrade istih;
  • Priprema sve vrste jela i formira porcije po normativima, servira i dekorise,
  • Poznaje osnove higijenske i zdravstvene zaštite.

Posebni uslovi:

  • IV/VI stepen stručne spreme - ugostiteljski smjer;
  • Odlično poznavanje engleskog jezika;
  • Obavezno prethodno iskustvo na istim ili sličnim poslovima u ugostiteljstvu;
  • Obavezno poznavanje propisa iz sanitarne, higijenske i zaštite na radu;
  • Profesionalnost i kreativnost u radu;
  • Samostalnost, odgovornost i predanost u radu,
  • Da nije krivično gonjen i da se protiv njega ne vodi krivicni postupak.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoje biografije putem opcije

KONKURIŠITE NA OGLAS

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.