Kompanija ,,Adriatic Properties” d.o.o. Hotel Aman Sveti Stefan trazi odgovornu osobu za poziciju:

Glavni bartender (Head Bartender)

Opis poslova:

  • Pruža profesionalnu i kvalitetnu uslugu gostima a po instrukcijama menadžmenta;
  • Posjeduje znanje o koktelima i pićima u skladu sa najnovijim trendovima;
  • Nadgleda operaciju bara kao i profesionalno priprema različite koktele te servira sva alkoholna i bez-alkoholna pića;
  • Blagovremeno vrši nabavku pića;
  • Periodično vrši popis i stara se o opremi;
  • Poznaje rad na POS sistemima;
  • Vrši obuku bartendera i barskih konobara;
  • Održava svoje radno mjesto čistim i urednim a u skladu sa sanitarnim standardima;
  • Pruža pomoć u svim drugim dodatnim uslugama, uključujući  čišćenje i održavanje a po zahtjevu menadžera pića;

Posebni uslovi:

  • IV stepen stručne spreme;
  • Znanje engleskog jezika i najmanje još jednog stranog jezika;
  • Izuzetna komunikativnost;
  • Poznavanje pića i miksologije pića.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoje biografije putem opcije

KONKURIŠITE NA OGLAS

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.