Kompanija ,,Adriatic Properties” d.o.o. Hotel Aman Sveti Stefan trazi odgovornu osobu za poziciju:

Pomoćni konobar  (Assistant Waiter)

Opis poslova:

  • Pruža profesionalnu i kvalitetnu uslugu gostima a po instrukcijama uprave restorana;
  • Neposredno pomaže konobaru pri usluživanju gostiju;
  • Odlično poznaje sve artikle na jelovniku, vinskoj i bar listi;
  • Vrši pravilnu postavku restorana i pomoćnih prostorija kao i sve opreme neophodne za servis u skladu sa standardima;
  • Stara se da je sva oprema čista i ispolirana spremna za upotrebu;
  • Održava restoran i sve pomoćne prostorije u skladu sa higijenskim standardima;
  • Odgovorno postupa sa radnom opremom;
  • Pruža pomoć u svim dodatnim uslugama, uključujući  čišćenje i održavanje, a po zahtjevu Asistenta menadžera restorana i menadžera restorana.

Posebni uslovi:

  • Minimum II stepen stručne spreme;
  • Znanje engleskog jezika;
  • Razvijene vještine komunkacije.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoje biografije putem opcije

KONKURIŠITE NA OGLAS

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.