Kompanija ,,Adriatic Properties” d.o.o. Hotel Aman Sveti Stefan trazi odgovornu osobu za poziciju:

Glavni konobar (Head Waiter)

Opis poslova:

  • Pružanje profesionalne i kvalitetne usluge gostima a po instrukcijama ssistenta menadžera restorana i menadžera restorana;
  • Odlično poznaje sve artikle na jelovniku, vinskoj i bar listi;
  • Pružanje informacije i neophodne pomoći gostima pri izboru hrane i pića;
  • Nadgleda cjelokupnu operaciju usluge gostiju a prema standardima restorana;
  • Periodično pruža obuku konobarima i pomoćnim konobarima;
  • Provjerava da je sva oprema čista, ispolirana i spremna za upotrebu;
  • Provjerava da su restoran i sve pomoćne prostorije u skladu sa higijenskim standardima;
  • Nagdleda da li se odgovorno postupa sa radnom opremom;
  • Stara se i o pružanju dodatnih usluga, uključujući čišćenje i održavanje a po zahtjevu asistenta menadžera restorana i menadžera restorana.

Posebni uslovi:

  • IV stepen stručne spreme;
  • Znanje engleskog jezika na konverzacijskom nivou i najmanje još jednog stranog jezika;
  • Iskustvo u hotelima visoke kategorije u periodu dužem od tri godine;
  • Vještine komunikacije razvijene na visokom nivou.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoje biografije putem opcije

KONKURIŠITE NA OGLAS

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.