Kompanija ,,Adriatic Properties” d.o.o. Hotel Aman Sveti Stefan trazi odgovornu osobu za poziciju:

Menadžer restorana (Restaurant Manager)

Opis poslova:

  • Pruža profesionalnu i kvalitetnu uslugu gostima a po instrukcijama hotelskog menadžmenta;
  • Organizuje, koordinira i nadgleda cjelokupnu operaciju restorana;
  • Odlično poznaje sve artikle na jelovniku, vinskoj i bar listi;
  • Vrši obuku i motivaciju zaposlenih i kontroliše budžet;
  • Učestvuje u zapošljavajnu kadrova u restoranima;
  • Obavlja sve ostale poslove po nalogu asistenta menadžera hrane i pića i menadžera hrane i pića.

Posebni uslovi:

  • IV stepen stručne spreme;
  • Iskustvo u hotelima visoke kategorije u periodu dužem od tri godine;
  • Znanje engleskog jezika;
  • Poznavanje rada na računaru;
  • Odlične organizacione sposobnosti.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoje biografije putem opcije

KONKURIŠITE NA OGLAS

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.