Career team a Gi Group Company, za svog renomiranog klijenta, oglašava sljedeće slobodno radno mjesto:

RAČUNOVOĐA

Opis posla:

  • Knjiženje i analiza stanja na kontima glavne knjige u skadu sa Međunarodnim računovodstvenim standardima i važećim propisima;
  • Usaglašavanje pomoćnih poslovnih knjiga i analitičke evidencije sa glavnom knjigom i glavne knjige sa dnevnikom;
  • Kontrola prijema dokumenata iz svih organizacionih djelova;
  • Upravljanje blagajničkim poslovanjem;
  • Učestvovanje u sastavljanju periodičnih i godišnjih obračuna kao i u postupku revizije finansijskih izveštaja;
  • Evaluacija i kontrola ostvarenih rezultata;
  • Finansijsko modeliranje i predviđanje;
  • Ukoliko je neophodno obavljanje i drugih zadataka koji su u vezi sa radnim mjestom.

Uslovi:

  • VSS – Ekonomskog usmjerenja;
  • Obavezno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima od minimum 5 godina;
  • Engleski jezik – konverzacijski nivo;
  • Poznavanje rada u knjigovodstvenim programima;
  • Posjedovanje certifikata je prednost;
  • Tačnost, preciznost, pouzdanost, sklonost timskom i organizovanom  radu.

Ukoliko ste zainteresovani za rad na gore navedenoj poziciji, molimo Vas da dostavite svoju radnu biografiju isključivo elektronskim putem kroz internet portal www.prekoveze.me (opcija KONKURIŠITE NA OGLAS).