Career team a Gi Group Company, za svog renomiranog klijenta, oglašava sljedeće slobodno radno mjesto:

Payroll specialist

Opis posla:

  • Obračun i kontrola obračuna zarada u skladu sa zakonskom regulativom (redovni rad, nadoknade, bolovanja, obustave i ostalo);
  • Kontrolisanje, sprovođenje, obračunavanje i knjiženje svih ostalih troškova zaposlenih kroz sedmične troškovne izvještaje;
  • Učestvovanje u kreiranju sistema nagrađivanja i modela benefita zaposlenih;
  • Učestvovanje u kreiranju i razvoju HR politika i procedura.

Potrebne kvali­fikacije i uslovi:

  • VII stepen, Ekonomski fakultet;
  • Radno iskustvo od minimum 2 godine na relevantnim pozicijama;
  • Napredni nivo znanja engleskog jezika;
  • Rad na računaru (MS Office)  - napredni nivo;
  • Iskustvo u radu u SAP programu predstavljaće prednost;
  • Sposobnost za analizu, tumačenje i objašnjavanje podataka;
  • Dobro poznavanje pravnog okvira vezanog za radne odnose.

Ukoliko ste zainteresovani za rad na gore navedenoj poziciji, molimo Vas da dostavite svoju radnu biografiju isključivo elektronskim putem kroz internet portal www.prekoveze.me (opcijaKONKURIŠITE NA OGLAS).