Kompanija "Stadion d.o.o." oglašava sljedeće slobodno radno mjesto:

Horecca menadžer

Potrebni uslovi:

  • VSS,VŠS,SSS;
  • Vozačka  B kategorije (aktivan vozač);
  • Poznavanje rada na računaru;
  • Izražene vještine komunikacije;
  • Orjentisanost na rezultat.

Glavna zaduženja:

  • Prodaja  proizvoda ili usluga;
  • Svakodnevni kontakt sa Horecca kupcima u cilju unaprijeđenja prodaje i poslovne afirmacije firme;
  • Tehnička priprema promocije novih proizvoda;
  • Svakodnevno kontaktiranje sa predstavnicima kupaca i prikupljanje informacija o njihovim potrebama ( reklamacije, promo materijal, akcije);
  • Obilazak kupaca i njihovih objekata prema dnevnim/planiranim rut-kartama;
  • Održavanja kontakata sa odgovornim licima Horecca kupaca na područiju prodajne regije;
  • Prezentacija novih proizvoda kod kupaca;
  • Izrada nedjeljnih izvještaja o prodaji;
  • Praćenje potraživanja kod Horecca kupaca.

Nudimo:

  • Radni odnos u uspješnoj kompaniji;
  • Dobro organizovano radno okruženje;
  • Dodatno usavršavanje i sticanje novih znanja i vještina;
  • Stimulativni lični dohodak i ostale beneficije.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoje biografije putem opcije

KONKURIŠITE NA OGLAS

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.