Kompanija ,,Adriatic Properties” d.o.o. Hotel Aman Sveti Stefan trazi odgovornu osobu za poziciju:

Arhitekta/Građevinski inženjer (m/ž)

Opis poslova:

  • Nadgleda izvršenje radova;
  • Odgovoran/na za kontrolu izvođenja radova od strane angažovanih izvođača radova kao i od strane posebnih odeljenja u okviru Društva;
  • Odgovoran/na za pomoć pri izradi idejnih i glavnih projekata, projekata izvedenog stanja i svih ostalih neophodnih nacrta i drugih dokumenata neophodnih za izvođenje radova;
  • Zadužen/a za saradnju sa spoljnim saradnicima i partnerima;
  • Analiza i optimizacija projektnih i tehničkih rješenja.

Posebni uslovi:

  • VSS - diplomirani građevinski inženjer
  • Minimum 5 godina radnog iskustva, uključujući minimum 3 godine iskustva u upravljanju građevinskim projektima;
  • Iskustvo u poznavanju faznosti projektovanja stambenih, poslovnih i javnih objekata;
  • Pozeljna licenca;
  • Napredno poznavanje rada na računaru (MS Office, AutoCad i ostale profesionalne aplikacije);
  • Odlično poznavanje engleskog jezika.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoje biografije putem opcije

KONKURIŠITE NA OGLAS

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.