Kompanija ,,Adriatic Properties” d.o.o. Hotel Aman Sveti Stefan trazi odgovornu osobu za poziciju:

Viši terapeut (Senior Therapist)

Glavna zaduženja:
  • Kontroliše protok gostiju kroz Wellness zonu;
  • Nadgleda aktivnosti i brine o sigurnosti korisnika i pravilnoj upotrebi svih sadržaja u Wellnessu;
  • Prema potrebi, savjetuje korisnike o korišćenju sadržaja;
  • Direktno sarađuje sa Sektorom recepcije i odjeljenja za odnose sa gostima;
  • Davanje tačnih i preciznih informacija koje gost traži o Spa Centru;
  • Briga o urednosti i higijenskim uslovima u prostorima pružanja usluga;
  • Uključuje sprave i prati ispravnost istih, demonstrira upotrebu sprava;
  • Organizuje personalni trening u skladu sa zahtjevima gosta;
  • Vodi brigu o sredstvima i opremi;
  • Izvještava nadređene o prijedlozima i reklamacijama gostiju. Odgovoran za sve druge poslove po nalogu spa menadžera.

Uslovi:
  • IV stepen stručne spreme;
  • Iskustvo na istim ili sličnim poslovima od minimum godinu dana;
  • Poznavanje engleskog jezika;
  • Predviđen je probni rad u trajanju od mjesec dana.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoje biografije putem opcije

KONKURIŠITE NA OGLAS

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.