Kompanija WiMAX Montenegro D.O.O., licencirani provajder bežičnog pristupa internetu na teritoriji Crne Gore, raspisuje oglas za radno mjesto:

Radioinženjer

Mjesto rada: Podgorica

Opis posla: razvoj, održavanje i dijagnostika problema bežičnih mreža u Crnoj Gori.

Neophodni uslovi:

  • Visoka stručna sprema u oblasti radio tehnike, elektronike ili telekomunikacija;
  • Minimum 3 godine radnog iskustva sa bežičnim mrežama;
  • Obavezno poznavanje rada sa bežičnom opremom:  Mikrotik, UBNT, Cambium;
  • Prednost je poznavanje radiorelejne opreme Ceragon, Nera i dr.;
  • Obavezno je poznavanje mrežnih protokola TCP/IP, rutiranje;
  • Potrebno je i iskustvo u radu UNIX sistema- (FreeBSD ili Linux).
  • Poznavanje jednog od dva strana jezika: engleskog ili ruskog.

Nudimo:
  • Posao u stabilnoj i kompaniji sa tendencijom brzog razvoja, rad sa najsavremenijom opremom;
  • Visoka zarada - iznos će se odrediti na osnovu rezultata sa intervjua.

Na oglas se mogu prijaviti državljani Crne Gore, bivše Jugoslavije ili bivšeg SSSR-a. Zainteresovan kandidati mogu poslati CV i propratno pismo koristeći opciju KONKURIŠITE NA OGLAS. Kandidati koji budu dio užeg kruga će biti pozvani na intervju od strane kompanije.