Kompanija ,,Adriatic Properties” d.o.o. Hotel Aman Sveti Stefan trazi odgovornu osobu za poziciju:

Kontrolor kraja dana (Night Audit)

jedan izvršilac

Opis poslova:
  • Vrši provjeru: prihoda od smještaja - cijene soba, primljenih depozita, autorizacije za kreditne kartice, popunjenosti soba u odnosu na izvještaj Sektora Soba te računa za hranu i piće;
  • Vrši i provjeru:  knjiženja naplate - cash, credit card, city ledger;
  • Odgovoran je za sprovođenje procedure "kraj dana" i pripremu izvjestaja: prodaja outlet-a, prihod front office-a i drugo;
  • Odgovoran je za sve druge poslove po nalogu menadžera finansija.

Potrebni uslovi:
  • IV stepen stručne spreme;
  • Odgovornost, preciznost, analitičnost;
  • Predviđen je probni rad u trajanju od mjesec dana.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoje biografije putem opcije

KONKURIŠITE NA OGLAS

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.