Kompanija ,,Adriatic Properties” d.o.o. Hotel Aman Sveti Stefan trazi odgovornu osobu za poziciju:

IT SISTEM ADMINISTRATOR

OPIS POSLOVA:

  • Otklanjanje kvarova i zastoja u radu Sistema
  • Provjera tehničke ispravnosti računarskog Sistema,
  • Kontrola funkcionalnosti mrežnih sistema,
  • Sigurnost – definisanje i implementacija kontrole pristupu podataka,
  • Razjašnjavanje zahtjeva koje postavljaju rukovodioci ili korisnici;
  • Održavanje POS Sistema;
  • Održavanje sistema IP video nadzora;
  • Ostali IT zadaci.

USLOVI:

  • VII stepen stručne spreme;
  • Iskustvo 3-4 godine;
  • Odlično poznavanje engleskog jezika;
  • Sposobnost logičkog razmišljanja;
  • Smisao za rješavanje tehničkih problema;
  • Sposobnost objašnjavanja pojmova i postupaka na jednostavan način;
  • Sklonost ka stalnom usavršavanju i učenju.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoje biografije putem opcije

KONKURIŠITE NA OGLAS

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.