Kompanija ,,Adriatic Properties” d.o.o. Hotel Aman Sveti Stefan trazi odgovornu osobu za poziciju:

RESTORANSKI POSLASTICAR

OPIS POSLA:

  • Priprema svih vrsta kolače i ostale poslastice;
  • Priprema različitih smjesa za kuvanje, pečenje, hlađenje ili zamrzavanje - zavisno od vrste poslastice;
  • Priprema biskvita i ostalih tijesta za kolače koji se premazuju ili pune kremom, koristeći se pritom raznim poslastičarskim priborom;
  • Ukrašavanje poslastica zavisno od vrste poslastice i poslastičarskog standarda te rezanje istih na prikladnu veličinu i oblik;
  • Skladištenje i trebovanje potrebnih namirnica za kolače;
  • Rezanje i serviranje kolača te njihovo pravilno skladištenje;
  • Održavanje urednosti na radnom prostoru.

POSEBNI USLOVI:

  • IV/VI stepen stručne spreme- ugostiteljski smjer;
  • Odlično poznavanje engleskog jezika;
  • Obavezno prethodno iskustvo na istim ili sličnim poslovima u ugostiteljstvu - minimum 2 godine;
  • Obavezno poznavanje propisa iz sanitarne zaštite, higijenske zaštite i zaštite na radu;
  • Profesionalnost i kreativnost u radu;
  • Smisao za oblikovanje, samostalnost, odgovornost i predanost u radu;
  • Da nije krivično gonjen i da se protiv njega ne vodi krivični postupak.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoje biografije putem opcije

KONKURIŠITE NA OGLAS

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.