Kompanija ,,Adriatic Properties” d.o.o. Hotel Aman Sveti Stefan trazi odgovornu osobu za poziciju:

POMOCNI KUVAR

OPIS POSLA:

  • Planira i organizuje poslove iz djelokruga svoga rada;
  • Naručuje i prima namirnice iz skladišta u saradnji sa šefom kuhinje;
  • Poznaje jelovnik, redoslijed jela u jelovniku po grupama kao i sastav i vrste namirnica koje se koriste za pripremanje jela;
  • Vrši ličnu pripremu za posao;
  • Kontroliše ispravnost aparata;
  • Poznaje osnove higijene;
  • Prima nalog za pripremu određenih jela iz menija od šefa kuhinje;
  • Poznaje način čišćenja namirnica, način termičke obrade namirnica te priprema sve vrste jela;
  • Formira porcije po normativima, servira, dekoriše, održava radno mjesto.

POSEBNI USLOVI:

  • IV stepen strucne spreme- ugostiteljski smjer;
  • Odlično poznavanje engleskog jezika;
  • Obavezno prethodno iskustvo na istim ili sličnim poslovima u ugostiteljstvu;
  • Obavezno poznavanje engleskog jezika;
  • Obavezno poznavanje sanitarnih propisa.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoje biografije putem opcije

KONKURIŠITE NA OGLAS

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.