Kompanija Uno d.o.o. iz Nikšića, predstavlja jedan od vodećih lanaca prodavnica obuće sa kvalitetnom ponudom, prepoznatljivom uslugom i najpovoljnijim načinima plaćanja. Danas Obuća UNO ima 33 maloprodajna objekata u 19 opština u Crnoj Gori, kao i 2 u Trebinju sa tendencijom i planovima daljeg tržišnog širenja. Naš asortiman čine sljedeći brendovi: Tamaris, Alpina, Skandia, S’Oliver, Paar, Rieker, Zen, Bata, Head, Florida, EB Studio, Bona, Obuća Pavle, David Jones i mnogi drugi. Trenutno raspisujemo oglas za poziciju:

TRGOVAC

Više izvršilaca

Mjesto rada: Podgorica

OPIS POSLA:

  • Izgradnja i održavanje dobrih odnosa sa kupcima;
  • Savjetovanje kupaca i prodaja robe kupcima;
  • Obezbijeđivanje kvalitetne usluge;

USLOVI:

  • Minimum SSS, poželjno trgovačke, ekonomske ili slične struke;
  • Poželjno radno iskustvo u maloprodaji kao i izražene maloprodajne vještine;
  • Poznavanje rada na računaru;
  • Poželjno poznavanje rada na fiskalnoj kasi;
  • Ljubaznost i lojalnost;
  • Komunikativnost, usmjerenost na potrebe kupca, fleksibilnost i timski duh.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoje biografije putem opcije

KONKURIŠITE NA OGLAS

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.