Kompanija Uno d.o.o. iz Nikšića, predstavlja jedan od vodećih lanaca prodavnica obuće sa kvalitetnom ponudom, prepoznatljivom uslugom i najpovoljnijim načinima plaćanja. Danas Obuća UNO ima 33 maloprodajna objekata u 19 opština u Crnoj Gori, kao i 2 u Trebinju sa tendencijom i planovima daljeg tržišnog širenja. Naš asortiman čine sljedeći brendovi: Tamaris, Alpina, Skandia, S’Oliver, Paar, Rieker, Zen, Bata, Head, Florida, EB Studio, Bona, Obuća Pavle, David Jones i mnogi drugi. Trenutno raspisujemo oglas za poziciju:

MARKETING MENADŽER

1 izvršilac

Mjesto rada: Nikšić

OPIS POSLOVA:

  • Utvrđuje marketinške ciljeve;
  • Sprovodi marketinške planove i programe;
  • Planira, organizuje i nadgleda oglašavanje i promocije;
  • Sprovodi  efektivnu kontrola marketinških rezultata;
  • Administracija korporativnog web sajta  i pratećih web aplikacija;
  • Procjenjuje reakcije tržišta na propagandne program;
  • Preporučuje i predlaže promjene, priprema i podnosi izvještaje o marketinškim aktivnostima;
  • Blisko sarađuje sa drugim službama u kompaniji, kao i sa ostalim partnerima.

USLOVI:

  • Poželjno iskustvo u oblasti marketinga;
  • Odlične komunikacione i organizacione sposobnosti;
  • Visoko razvijena samostalnost, efikasnost i odgovornost u radu;
  • Poželjno znanje engleskog jezika i rada na računaru.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoje biografije putem opcije

KONKURIŠITE NA OGLAS
Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.