Kompanija ,,Adriatic Properties” d.o.o. Hotel Aman Sveti Stefan trazi odgovornu osobu za poziciju:

Računovođa

Opis poslova:

  • Pripreme i knjiženja;
  • Provjera i verifikacija ulaznih računa te ostale povezane dokumentacije;
  • Unos podataka u glavnu knjigu i knjiženje ulaznih računa;
  • Priprema mjesečenog i godišnjeg zatvaranja knjiga;
  • Priprema različite analize, po zahtjevu nadređenog;
  • Priprema dokumentacije i koordinaciji rada tokom revizorskih i inspekcijskih kontrola;
  • Poznavanje procesa izrade obracuna naknada i zarada sa svim pratecim obrascima,
  • Izrada i kontrola poreskih prijava u skladu sa poreskim zakonima;
  • Knjizenje poslovnih promjena i kontrola ispavnosti dokumentacije za knjiženje;
  • Pomoć pri ostalim administrativnim poslovima

Uslovi:

  • VI stepen stručne spreme- Bechelor – Ekonomski fakultet;
  • Najmanje tri godine radnog iskustva u računovodstvu;
  • Obavezno dobro poznavanje engleskog jezika;
  • Poznavanje knjigovodstvenih principa i praksi;
  • Poznavanje opšte prihvaćenih računovodstvenih principa i standarda;
  • Dobro poznavanje rada na računaru (MS office aplikacije – naročito Word i Excel)

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoje biografije putem opcije

KONKURIŠITE NA OGLAS

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.