Kompaniji CMM Investment Consulting Group potreban

OPERATIVNI MENADŽER U SEKTORU ODRŽAVANJA NEKRETNINA

Od kandidata zahtijevamo da bude:

  • Sposobna i snalažljiva osoba koja se brzo adaptira na zadate uslove posla i okruženje;
  • Spremna za rad sa timom profesionalaca iz oblasti trgovine nekretninama, menadžmenta ugostiteljstva i održavanja nekretnina;
  • Posjeduje iskustvo u administrativnim poslovima kao i u radu na terenu sa klijentima.

Uslovi posla:

  • Odlično poznavanje ruskog i engleskog jezika;
  • Odlično poznavanje rada na računaru;
  • Karakterne osobine: odgovornost, komunikativnost i fleksibilnost, timski rad;
  • Poželjno prethodno radno iskustvo u sektorima prodaje i menadžmenta;
  • Vozačka dozvola B kategorija (aktivni vozač).

Opis posla

Funkcija operativnog menadžera je da preduzima različite aktivnosti, sa ciljem da, uz adekvatno upravljanje, obezbijedi efikasno funkcionisanje Sektora održavanja nekretnina

U skladu sa tim su propisane i sljedeće obaveze:

  • Prijem klijenata - konsultovanje i savjetovanje;
  • Planiranje strategije cijena što podrazumijeva praćenje nabavnog tržišta kako bi se pripremile adekvatne ponude klijentima uz neophodno praćenje konkurencije;
  • Planiranje i širenje prodajnog asortimana;
  • Vođenje elektronske evidencije o klijentima;
  • Komunikacija sa kolegama iz moskovske kancelarije u vezi različitih upita ili pomoći;
  • Poslovna korespodencija sa klijentima u cilju ostvarivanja ili jačanja saradnje;
  • Održavanje stalnih kontakata sa svim kupcima i dobavljačima kroz telefonske razgovore, sastanke, ugovaranje nabavke, prodaje kao i praćenje realizacije ugovorenog posla;
  • Priprema prezentacija i izvještaja različite namjene;
  • Pregovori i zaključivanje ugovora o održavanju nekretnina te davanje eventualnih prijedloga o opremanju istih;
  • Kontrola kvaliteta pruženih usluga;
  • Pružanje raznih informacija i preporuka stranim klijentima pri posjeti Crnoj Gori;
  • Obezbijeđivanje povoljnih avio karata, organizovanje transfera i ekskurzija po potrebi;
  • Sve ostale aktivnosti koje za cilj imaju efikasnije poslovanje Sektora.

Ukoliko zadovoljavate navedene uslove, svoju prijavu sa biografijom pošaljite putem opcije

KONKURIŠITE NA OGLAS

Samo kandidati koji budu izabrani u uži krug, biće kontaktirani od strane predstavnika kompanije.