UNIQA, najveća austrijska osiguravajuća kompanija, profesionalnim načinom poslovanja zadobila je povjerenje 9 miliona klijenata o kojima brine preko 22.000 zaposlenih i ekskluzivnih partnera. Tradicija, znanje i iskustvo stečeni su tokom 150 godina poslovanja u Austriji. Za potrebe kompanije u Crnoj Gori, oglašavamo slobodno radno mjesto:

SARADNIK ZA PODRŠKU PRODAJI U POSLOVNO OPERATIVNOM CENTRU

(radno mjesto u direkciji kompanije u Podgorici)

USLOVI:

  • Minimum srednja stručna sprema (poželjno ekonomsko usmjerenje)
  • Minimum 1 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Radno iskustvo u osiguranju ili drugim finansijskim institucijama smatraće se kao prednost
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Odlično poznavanje MS Office paketa

OPIS POSLA:

  • Pruža podršku i pomoć saradnicima prodaje vezano za proizvode osiguranja i korišćenje informacionog sistema;
  • Pruža podršku eksternim partnerima vezano za proizvode osiguranja i korišćenje informacionog sistema uključujući kreiranje info kalkulacija i izdavanje polisa i računa;
  • Daje odobrenja saradnicima prodaje i eksternim partnerima za preuzimanje rizika kod standardnih poslova, a u skladu sa internim aktima društva;
  • Vodi administraciju koja se odnosi na izmjene ugovornih elemenata i raskide ugovora o osiguranju;
  • Izrađuje obračunske polise i prosljeđuje ih prodajnim kanalima/klijentima u skladu sa rokovima propisanim internim aktima društva.

Biografiju slati putem opcije Konkurišite na oglas najkasnije do četvrtka 19.03.2015. Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti pozvani na razgovor.