Kompanija Adriatic Properties Sveti Stefan oglašava sljedeće slobodno radno mjesto:

DOMAR – HOUSE MAJSTOR

Opis posla:

  • Osnovni elektro radovi;
  • Sitne popravke (zamjena sijalica, brava i sl.);
  • Obezbjeđuje ispravno funkcionisanje instalacija;
  • Vrši sve opravke manjeg obima u hotelskom kompleksu;
  • Otklanjanje kvarova na svim vrstama instalacija;
  • Nadzor i kontrola nad obavljanjem radova održavanja i servisa;
  • Obavljanje i drugih poslova po nalogu nadređenog rukovodioca.

Posebni uslovi:

  • Obavezno prethodno iskustvo na sličnim poslovima;
  • Osnovno poznavanje engleskog jezika;
  • IV stepen stručne spreme;
  • Odlicne organizacione sposobnosti, ozbiljnost i odgovornost;
  • Profesionalnost u radu;
  • Spretnost pri izvodjenju radova;
  • Da nije krivicno gonjen i da se protiv njega ne vodi krivicni postupak.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoje biografije putem opcije

KONKURIŠITE NA OGLAS.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.