Kompanija Adriatic Properties Sveti Stefan oglašava sljedeće slobodno radno mjesto:

Head Waiter - Glavni konobar

Opis posla:

  • Dodjeljuje zadatke, odgovornosti i radne pozicije zaposlenima u skladu sa zahtjevima posla;
  • Vrši orijentaciju i obuku zaposlenih te sprovodi supervizorske aktivnosti (organizuje radne liste zaposlenih);
  • Analizira operativne probleme, te uspostavlja procedure za otklanjanje istih;
  • Pravi raspored za odrzavanje opreme i organizuje opravku iste;
  • Vrši nabavku potrebne opreme;
  • Vrši razne finansijske aktivnosti kao sto su rukovanje gotovinom i pripremanje depozita;
  • Određuje porcije hrane, vremenski slijed služenja;
  • Planira osoblje, opremu, nabavku u skladu sa master menijem;
  • Donosi račune i prihvata plaćanja
  • Pozdravlja i smješta goste, prezentuje menije i vinske liste
  • Nadgleda i učestvuje u održavanju higijenskih standarda prostorija;
  • Rješava pritužbe gostiju;
  • Obučava zaposlene u serviranju hrane, održavanju higijene te primjeni bezbjednosnih procedura;
  • Posmatra i ocjenjuje rad zaposlenih i  sprovodi radne procedure.

Kvalifikacije i uslovi:

  • IV stepen stručne spreme;
  • Obavezno prethodno iskustvo u ugostiteljstvu;
  • Obavezno poznavanje engleskog jezika;
  • Poželjno poznavanje drugog stranog jezika;
  • Poželjno poznavanje rada na računaru;
  • Odlične organizacione sposobnosti.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoje biografije putem opcije

KONKURIŠITE NA OGLAS

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.