PRIMERO RENT A CAR CG D.O.O. je domaće pravno lice,  vlasnik franšize EUROPCAR za Crnu Goru vodeće svetske kompanije u oblasti rent a car usluga.  Osnivač firme je PRIMERO RENT A CAR D.O.O. iz Srbije nosilac franšize EUROPCAR za Srbiju. Raspolažući sa stručnim osobljem i voznim parkom od preko 400 novih automobila iz Volkswagen, Audi, Škoda, Opel, Toyota i Fiat  programa, koji zadovoljavaju visoke standarde bezbjednosti, PRIMERO RENT A CAR uspješno posluje kao pouzdan partner mnogobrojnih klijenata. Ukoliko ste motivisan i pouzdan kandidat pozivamo Vas da konkurišete za poziciju:

PREPARATION AGENT

 TIVAT

Potrebni uslovi i kvalifikacije:

  • Srednja ili viša stručna sprema (saobraćajnog ili mašinskog usmjerenja);
  • Tehničko poznavanje vozila i sklopova na vozilima;
  • Znanje engleskog jezika;
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač sa najmanje dvije godine iskustva);
  • Poželjno poznavanje rada na računaru (Windows, MS Office).

Opis posla:

  • Primopredaja vozila;
  • Kontrola i priprema vozila za rentiranje;
  • Dopuna vozila gorivom, odvoženje na servis i pranje,  zamjena  guma, itd.;
  • Transfer vozila  između ispostava;
  • Preuzimanje vozila iz dugih ispostava;
  • Prezentacija vozila klijentima;
  • Vožnje klijenata;
  • Ostali poslovi po nalogu poslodavca;
  • Izvještavanje.

Profil kandidata:

  • Usmjeren na rezultate;
  • Spreman na timski rad i učenje;
  • Komunikativan, ljubazan, strpljiv i disciplinovan;
  • Sistematičan, detaljan, odgovoran i savjestan;
  • Spremnost za rad u smjenama i nedjeljom.

Nudimo posao na 6 mjeseci sa mogućnošću produženja.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoj CV sa slikom do 28.02.2015. putem opcije Konkurišite na oglas.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.