Spa&Wellness centar „Katharsisspa“, koji posluje u okviru ekskluzivnog hotela Bellevue u Bečićima, oglašava sljedeće slobodno radno mjesto:

Fizioterapeutkinja Spa&Wellness centru

(sezonski posao, period: april-oktobar)

Glavna zaduženja:

  • Obavlja usluge masaža i tretmana tijela;
  • Razgovara sa gostima i pomaže im u izboru odgovarajućeg tretmana - po potrebi;
  • Brine o urednosti i higijenskim uslovima u prostorijama za pružanje usluga;
  • Izvještava nadređene o prijedlozima i reklamacijama gostiju;
  • Obavlja ostale poslove po nalogu menadžera centra.

Potrebno obrazovanje, iskustvo, vještine i sposobnosti:

  • Minimum IV stepen odgovarajućeg smjera ili položen kurs;
  • Radno iskustvo od minimum 2 godine na poslovima masera – fizioterapeuta;
  • Sposobnost lakog komuniciranja, sposobnost razumijevanja potreba klijenta;
  • Aktivno znanje dva strana jezika (njemački, francuski ili engleski jezik).

Ukoliko ispunjavate gore navedene uslove, molimo Vas da aplicirate putem Prekoveze.me portala (opcija: Konkurišite na oglas; poželjno je uz biografiju priključiti i fotografiju).

Zahvaljujemo Vam se za interesovanje za rad u našem centru.